ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

کليپ آموزشي ذخيره کردن عکس و فيلم از اينستاگرام:


در اين بخش شما را با سه روش دانلود فيلم و عکس از اينستاگرام آشنا مي سازيم .به صورت پيشفرض شما نميتوانيد عکس ها و فيلم هايي که در اينستاگرام Post گذاشته مي شوند را , دانلود و در گوشي خود ذخيره کنيد. براي دانلود و ذخيره کردن عکس و فيلم از اينستاگرام , شما ناچار به نصب اپليکيشن هاي 3rd Party بر روي گوشي خودتان ميباشيد . اما خيلي از کاربران علاقه اي به نصب برنامه هاي اضافي روي گوشي يا کامپيوتر خود ندارند. چرا که گاهي اين برنامه هاي کاربردي آن قدر زياد مي شود که فضاي گوشي و دستگاه هاي مورد استفاده را اشغال مي کند.


اينستاگرام4


 1- ترفند دانلود آسان از اينستاگرام بدون نياز به نصب نرم افزار :


ساده ترين و آسان ترين روش براي دانلود فيلم و عکس در اينستاگرام استفاده از سايت هايي است که تحت وب اين خدمات را ارائه مي دهند. براي مثال ساده ترين راه براي دانلود  تصاوير و ويديو از اينستاگرام بدون نصب برنامه، استفاده از سايت دانلودگرام است که به صورت تخصصي براي دانلود از اينستاگرام طراحي شده است. به اين منظور کافي است به سايت downloadgram.com برويد و لينک يو آر ال (URL) مربوط به عکس يا فيلم مورد نظر خود را در جايي که در صفحه لندينگ پيچ اين سايت (همان صفحه اول) تعبيه شده است پيست کرده و دکمه دانلود را فشار دهيد تا به همين سادگي فيلم و عکس مورد نظرتان در دستگاه شما ذخيره شود.


2- روشي سريع براي دانلود فيلم و عکس از اينستاگرام به وسيله تلگرام :


اينستاگرام3


اين روش بسيار ساده است ، تنها کافي است مراحل زير را دنبال نماييد :


1- اينستاگرام را باز کنيد و عکس يا فيلمي که مي‌خواهيد ذخيره کنيد را بياوريد. آي منو (سه نقطه) در گوشه بالا سمت راست عکس را بزنيد و از منوي باز شده، Copy share url را انتخاب کنيد. آدرس اينترنتي اين فيلم يا عکس در کليپ‌بورد گوشي شما ذخيره خواهد شد.


2- تلگرام را باز کنيد و به گفتگوي با خودتان يا با يکي از دوستان مورد اعتمادتان وارد شويد. انگشت خود را در قسمت تايپ رو روي خط چشمک زن نگه داريد تا گزينه paste ظاهر شود و آدرسي که کپي کرده بوديد را paste و ارسال کنيد. فيلم يا عکس اينستاگرامي شرح آن در زير آدرسي که ارسال کرده ايد، نمايش داده خواهد شد.


3- در صورتي که تلگرام در حالت دانلود خودکار قرار ندارد، آي فلش به سمت پايين روي عکس يا فيلم، را بزنيد و صبر کنيد تا دانلود آن به اتمام برسد.


پس از تمام شدن دانلود، يه آي منو (سه نقطه) در گوشه‌ي بالا-راست عکس يا فيلم ظاهر خواهد شد. آن را بزنيد تا منوي مربوط باز شود. و از منو Save to gallery را انتخاب کنيد.


به گالري گوشي خود برويد. عکس يا فيلمي که مي‌خواستيد ذخيره کنيد را در آنجا درون فولدر Telegram خواهيد يافت


3- دانلود آسان عکس و فيلم از اينستاگرام با استفاده از نرم افزار :


شما مي توانيد با نصب يک نرم افزار در گوشي اندرويدي خود تصاوير و ويديو هاي اينستاگرام را خيلي سريع و آسان در گالري گوشي خود ذخيره کنيد . براي اينکار ابتدا نرم افزار EasyDownloader را در گوشي خود نصب کرده و آن را اجرا کنيد ! سپس هر عکس و يا فيلمي را که ميخواهيد از اينستاگرام دانلود کنيد , فقط کافيست گزينه ” Copy Share URL ” آن را بزنيد تا بلافاصله آن عکس در گوشي شما ذخيره شود .


در صورت تمايل به آموزش تصويري مطلب بالا، ميتوانيد مراحل زير را دنبال کنيد :


1-  ابتدا نرم افزار EasyDownloader را دانلود کنيد.


2-  نرم افزار EasyDownloader را در گوشي خود نصب و آن را اجرا کنيد . بعد از اجراي آن با صفحه اي مانند تصوير زير مواجه ميشويد :


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hhhaa ترجمه رسمي خواص چای کتابخانه عمومی کرشت خبر ایران | خبر های مهم ایران و جهان وبلاگ کلاس 802 بر آستان جانان Troy رنگین کمان فروشگاه آوین پک